Чт. Лип 25th, 2024

Для багатьох людей схуднення є першим кроком до зміни життя на краще. Часто, коли ми хочемо скинути кілька зайвих кілограмів, фізична активність стає рутиною, і ми назавжди продовжуємо тренуватися. Крім того, через зростання кількості людей, які борються із зайвою вагою та ожирінням, теоретично ця мета тренувань ставатиме все більш поширеною. Тому не дивно, що існує значна кількість різноманітних видів БАД для схуднення.

Одним з них, який рекомендується включати в дієту для схуднення в різних формах, є гарцинія камбоджійська, або також відома як малабарський тамаринд. Екстракт цієї рослини можна знайти у вигляді екстрактів, трав’яних чаїв, капсул і таблеток. Є багато варіантів, але чи справді гарцинія камбоджійська підтримує процес схуднення? Варто перевірити це, щоб у разі потреби якнайшвидше насолодитися посиленим ефектом тренування.

Гарцинія камбоджійська як спалювач жиру?

Хоча спалювачі жиру можуть мати трохи оманливу назву, вони не запускають процес спалювання жиру, а лише посилюють його. Робити це можна різними способами, але порівняно частіше можна зустріти спалювачі жиру, які працюють за принципом термогенезу. Саме такою БАДом для схуднення є гарцинія камбоджійська. Цікаво, що в Індонезії, звідки родом малабарський тамаринд, його давно використовують у народній медицині. Однак гарцинія камбоджійська зобов’язана своїми властивостями в першу чергу HCA – гидроксилимонной кислоті.

Ця кислота має властивості, які прискорюють метаболізм, і завдяки цьому ви можете розраховувати на більш швидке зменшення жирової тканини і, таким чином, зменшення її вмісту. Вважається, що властивості гарцинії камбоджійської є наслідком, серед іншого: від пригнічення активності ферменту АТФ-цитратліази, який бере участь у перетворенні надлишку цукру в організмі в жири. Таким чином, використовуючи гарцинію камбоджійську, ви можете розраховувати на утворення жирової тканини в менших кількостях, але також на посилення процесів, пов’язаних зі спалюванням вуглеводів. Однак це не кінець переваг використання цієї добавки для схуднення.

Переваги використання гарцинії камбоджійської

Незважаючи на те, що гарцинія камбоджійська рекомендована до використання в першу чергу через її властивості для схуднення, це не єдина перевага екстракту малабарського тамаринда. Також багато говорять про його вплив на регуляцію рівня холестерину, а точніше – він підвищує концентрацію «хорошого» холестерину (ЛПВЩ) і знижує рівень «поганого» (ЛПНЩ). Це, в свою чергу, запобігає багатьом захворюванням і аномаліям кровоносної системи, в тому числі: такі як інсульт або інфаркт.

Крім того, гарцинія камбоджійська також впливає на рівень цукру в крові та інсуліну, що робить її серед іншого профілактичним засобом. по відношенню до діабету типу 2. Він також може позитивно впливати на травну систему людини, а також вважається, що він може стимулювати рівень серотоніну, а отже, впливати на наше самопочуття. Це лише кілька прикладів, які показують, наскільки гарцинія камбоджійська може бути цікавим і важливим елементом нашої дієти для схуднення. Форма, яку ми виберемо, залежить від нас.

Від Влад Бойко

Захоплюється футболом та силовими видами спорту, автор численних статей на спортивну тематику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *