Чт. Лип 25th, 2024

Зелений чай широко відомий і використовується вже давно, в першу чергу в оздоровчих цілях, але про нього багато говорять і в контексті схуднення. У наш час все більше і більше людей використовують його в різних формах і з різних причин. Але все це можливо завдяки його дорогоцінному складу і речовинам, які містить зелений чай. Завдяки тому, що він не піддається процесу бродіння, він не тільки виграє в смаку, але і не втрачає важливих і корисних речовин.

Зелений чай багатий не лише на вітаміни та мінерали, а й на інші корисні для здоров’я сполуки, серед яких особливо варто згадати поліфеноли. Однак варто зазначити, що не весь зелений чай матиме однакову дію на наш організм. Це пояснюється тим, що багато його властивості залежать від того, як і де його вирощують, а також в яких умовах збирають його листя. Все це робить його надзвичайно цікавою рослиною з оздоровчими властивостями, які залежатимуть від його конкретного сорту. Що ще варто дізнатися про зелений чай, щоб зрозуміти його вплив на наше здоров’я?

Якими властивостями володіє зелений чай?

Зелений чай насамперед сповнений інгредієнтів, які дуже важливі для нашого організму. Важко перерахувати всі, але варто згадати вітаміни (B, C, E і K), мінерали (цинк, калій, кальцій, фтор, мідь), амінокислоти, поліфеноли та катехіни. Однак варто чітко підкреслити, що це лише деякі з них, і багатство цих речовин також перетворюється на багато властивостей, важливих для організму. Не дивно, що так багато говорять про включення зеленого чаю у свій раціон у вигляді настою чи харчової добавки.

Екстракт зеленого чаю впливає на зовнішній вигляд шкіри і може бути особливо корисним для схильної до вугрів і жирної шкіри. Крім того, завдяки своєму багатству антиоксидантами та поглинанню вільних радикалів кисню з організму зелений чай може уповільнити процеси старіння організму. Антиоксидантні властивості зеленого чаю також захищають організм від розвитку багатьох видів раку. Але це ще не кінець.

Зелений чай може допомогти впоратися з гіпертонією і знизити ризик багатьох захворювань, включаючи інфаркт або інсульт. Він запобігає утворенню целюліту, а також має значний вплив на ясна та пам’ять і запобігає, серед іншого: старече недоумство. Незважаючи на те, що це показує, наскільки здоровим є зелений чай, останнім часом найбільше говорять про його вплив на боротьбу із зайвою вагою та ожирінням, а також про його присутність у дієтичних добавках для схуднення.

Зелений чай для схуднення?

Зелений чай підтримує обмін речовин і допомагає контролювати т.зв надмірний апетит, і все це також завдяки багатству різноманітних природних речовин. Цікаво, що його також часто включають у детоксикаційні дієти завдяки високому вмісту антиоксидантних речовин і сечогінній природі. Крім того, зелений чай також позитивно впливає на метаболізм печінки та її роботу. Усе це робить його корисним союзником у цій складній тренувальній меті схуднення.

Хоча, завдяки багатому складу, включати його в свій раціон варто не тільки через властивості для схуднення. Зелений чай є цінним елементом вашого раціону, навіть якщо у вас вже здорова фігура. Якщо нас не переконує його смак і ми не є прихильниками цього типу настоїв, ми можемо вирішити використовувати його за допомогою добавок.

Різні препарати, що містять екстракт зеленого чаю, доступні на ринку вже давно. У магазинах добавок також є монопрепарати, що містять його як єдиний інгредієнт. Є багато можливостей, просто виберіть конкретний препарат і насолоджуйтеся його корисними властивостями.

Від Влад Бойко

Захоплюється футболом та силовими видами спорту, автор численних статей на спортивну тематику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *