Чт. Лип 25th, 2024

Проблеми з суглобами та кістками досить часто вражають будь-яких людей. Дуже часто це пов’язано з похилим віком, коли організм просто не в такій формі, як це було десяток або кілька десятків років тому, і тоді болі в суглобах, наприклад колінах, не тільки звичайні, але, що ще важливіше, більше і більш клопітка. Однак проблеми з суглобами і кістками також можуть бути наслідком попередніх травм, травм або процедур, і навіть найкраща реабілітація не принесла очікуваних результатів.

У таких випадках ви ще багато можете зробити, і перш за все слід переглянути свій раціон і харчові звички. Цілком можливо, що дієта містить невідповідну кількість колагену, який, серед іншого, є важливим інгредієнтом. суглобового хряща і забезпечує його міцність і гнучкість. Однак це лише приклад того, що може викликати проблеми з суглобами та кістками. Найголовніше, однак, те, що існує ефективний спосіб підтримати їх, а дуже часто й повністю усунути ці недуги.

Що підтримує суглоби та кістки?

Організм людини досить складний і потребує величезної кількості різноманітних поживних речовин для нормального функціонування. Багато з них відповідають за правильне функціонування суглобів і правильний стан кісткової системи. Тому природно, що коли вони не надходять в належній кількості в організм через їжу, він дасть вам знати про це, серед іншого: через біль у суглобах, які не будуть належним чином харчуватися. Але які інгредієнти для них важливі?

Перш за все, вже згаданий колаген. Він відомий своїм впливом на шкіру, волосся і нігті, але він також має колосальний вплив на суглоби, всі типи хрящів, сухожиль і кісток. Вітамін С також важливий для колагену, а для кісток і суглобів також кальцій, магній, вітамін D3 і гіалуронова кислота. З цієї причини дієтичні добавки та поживні речовини, що підтримують суглоби та кістки, часто містять такі інгредієнти.

Коли слід приймати БАД для кісток і суглобів?

Звичайно, БАДи завжди повинні лише доповнювати правильний раціон, і використовувати їх слід у крайньому випадку. З цієї причини, а також для вашого здоров’я та безпеки, ви завжди повинні проконсультуватися з лікарем або дієтологом, перш ніж приймати будь-які дієтичні добавки. Але якщо добавки такого типу, спрямовані на поліпшення стану кісток і суглобів, дійсно рекомендовані, то це найбільш доцільно. В яких ситуаціях особливо?

У відновлювальний період після хвороб і кістково-суглобових травм. Дуже часто погано керований час відновлення є причиною пізніших хворобливих захворювань, тому варто належним чином подбати про правильний час відновлення. Крім того, варто подбати про фізичну активність, завдяки якій кістки і суглоби будуть регулярно зміцнюватися і звикнути до зусиль. Однак їх не можна використовувати надмірно і раптово, оскільки це може знову призвести до травми.

Від Влад Бойко

Захоплюється футболом та силовими видами спорту, автор численних статей на спортивну тематику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *