Чт. Лип 25th, 2024

Багато людей, які ведуть активний спосіб життя і тренуються в тренажерних залах, також задаються питанням, як підвищити ефективність своїх занять і тим самим прискорити, наприклад, процес набору м’язової маси. Вони мають багато чого запропонувати в цьому плані, т. зв pre-workouts, які зобов’язані своєю назвою тому, що вони призначені для використання і рекомендовані до прийому перед тренуванням. Однак однією з найпопулярніших груп цього типу добавок є добавки для накачування перед тренуванням.

Але як вони працюють і звідки походить назва «накачування»? Перш за все, це ототожнюється з ефектом т.зв. накачування м’язів, чого просто дуже бажають багато людей, і часто важко досягти. Однак при використанні передтренувального насоса такого ефекту досягти набагато легше. Тому не дивно, що популярність такого типу добавок постійно зростає, але варто придивитися ближче до того, як насправді працюють добавки перед тренуванням для накачування.

Пампінг перед тренуванням – чому їх варто використовувати

На самому початку варто чітко зазначити, що майже міфічне відчуття м’язового накачування покликане покращити самопочуття тренуючої людини, мати більшу мотивацію до тренувань, а після тренування може здатися, що ефект від тренування набагато більші.. Це, звичайно, тимчасовий захід, але для багатьох людей це має величезне значення. Хоча ефект тимчасовий, завдяки кращій мотивації та самопочуттю ви можете виконувати більше вправ, серій, тренування може бути просто більш інтенсивним, а отже – довгострокові ефекти також будуть кращими.

Крім того, м’язовий насос передбачає краще кровопостачання м’язів, кров тече швидше і без збоїв, забезпечуючи, серед іншого: поживні речовини, необхідні під час тренувань. В таких умовах м’язи просто можуть і будуть розвиватися набагато швидше. Все це означає, що різні типи передтренувальних насосів стають все більш популярними.

Ефект пампінг перед тренуваннями

Варто коротко пояснити, як насправді працює передтренувальний насос. Хоча можливостей багато і багато залежить від конкретного препарату та його складу, основна дія можлива завдяки оксиду азоту, який дозволяє розслабити гладку мускулатуру тіла, яка розташована на стінках кровоносних судин. Це, в свою чергу, підвищує працездатність організму за рахунок збільшення ємності самої кровоносної системи. Однак все це можливо завдяки наявності аргініну, який є попередником оксиду азоту в організмі людини.

Підвищена працездатність тіла, у свою чергу, має набагато ширші переваги, ніж просто відчуття м’язової накачки. Це також означає широке розуміння більших можливостей, які проявлятимуться, серед іншого, через: інтенсивність тренувань. Не дивно, що насоси перед тренуванням стають все більш популярними, а відчуття м’язового насосу хочеться все більше людей.

Від Влад Бойко

Захоплюється футболом та силовими видами спорту, автор численних статей на спортивну тематику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *