Чт. Лип 25th, 2024

Організм людини потребує багатьох різних поживних речовин, щоб нормально функціонувати. Проблема в тому, що всі різні – буквально, тому важко вказати універсальні кількості всіх поживних речовин, які забезпечуватимуть адекватне здоров’я, імунітет, витривалість тощо. Однак це можна зробити для потреб окремих цінних поживних речовин, і один з це, безсумнівно, білок, який є основним будівельним матеріалом м’язової тканини в організмі людини. Це робить білкові добавки, призначені для забезпечення підвищеної потреби організму в цій поживній речовині, надзвичайно популярними, що також призвело до створення багатьох різновидів.

Які види білкових добавок існують?

Загалом білкові добавки можна розділити на основі т.зв «чистота» протеїнових добавок, виготовлених із сироватки, а також кілька інших основних будівельних блоків, які вказують на тип даної білкової добавки. Те, з чого в основному складається білкова добавка, вплине, серед іншого: на тривалість засвоєння білка організмом. З цієї причини ми можемо виділити:

  • Сироватковий протеїн (найпопулярніший);
  • казеїн;
  • яєчний білок;
  • Яловичий білок;
  • Соєвий білок.

Більше того, окремі види білка також будуть засвоюватися організмом людини більшою чи меншою мірою. Однак варто пам’ятати, що наявність, наприклад, соєвого білка дозволяє, серед іншого, вегани споживають протеїнові добавки, тому варто звернути на це увагу.

Другий поділ, однозначно більш відомий, зумовлений т. зв «чистота» білкової добавки. Це визначається на основі того, скільки сироваткового протеїну міститься в протеїновій добавці. Як це можливо? Найпопулярніші протеїнові добавки містять «тільки» близько 70% білка, переважна більшість решти — це вуглеводи. Варто звернути увагу на цей поділ білкових добавок:

  • Концентрат сироваткового білка (70-85% білка);
  • Ізолят сироваткового білка (від 85 до навіть 95% білка);
  • Гідролізат сироваткового білка (може містити до 100% білка).

Який вплив надає білкова добавка на організм людини?

На самому початку варто чітко сказати, що протеїнові добавки безпечні для здоров’я і боятися їх не варто. Звичайно, варто пам’ятати, що найчастіше вони виготовляються на основі сироватки, тому люди з непереносимістю лактози можуть погано відреагувати на цей вид протеїну. Однак на допомогу приходять інші види білкових добавок, які можуть бути не менш ефективними.

Крім того, білок також містить імуноглобуліни, які підвищують імунітет організму людини. Властивості білків також впливають на рівень холестерину, допомагають знизити артеріальний тиск, а також сприяють зниженню рівня інсуліну натще. Крім того, регулярне вживання протеїнових добавок дійсно може знизити ризик серцевого нападу та інсульту.

Від Влад Бойко

Захоплюється футболом та силовими видами спорту, автор численних статей на спортивну тематику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *